Gizlilik Politikası

1- Theyachtrentals.com olarak rezervasyon işlemleri sırasında ad, soyad, telefon ve email bilgilerini talep etmekteyiz. Theyachtrentals.com a ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, promosyon bildirimleri gibi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Theyachtrentals.com bünyesinde kullanılmaktadır.

2- Theyachtrentals.com olarak rezervasyon esnasında ve ilan sahibi üyelik formlarından topladığımız bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

3- İlan saihib ve tatilci bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

4- Theyachtrentals.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız.

5- Theyachtrentals.com tüm web sitesi sayfalarında "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden ve 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir